Reklamodawcy

Aby osiągnąć wyjątkowe efekty, potrzebujesz czegoś więcej niż kilku dobrych pomysłów na kampanię. Dobra współpraca opiera się na zaufaniu i osiąganiu wspólnych celów. Dla nas największą pasją jest praca dla marek które są tak wyjątkowe i unikalne, jak komunikacja na którą zasługują.

Co możemy dla Ciebie zrobić?


Strategia mediowa

Aby zaplanować kampanię najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb, zapewniamy pełen konsulting mediowy - od określenia celów kampanii, przez dokładną analizę, po stworzenie oferty skrojonej na miarę. Sukces sam się nie dzieje, to my go planujemy.


Szerokie kompetencje i elastyczność

W MCN jesteśmy skuteczni zarówno w działaniach wizerunkowych, jak i w kampaniach nakierowanych na efekt. Przy planowaniu kampanii nie zapominamy o sprawdzonych produktach takich jak: mailing, linki sponsorowane, czy tradycyjne rozwiązania displayowe. Jednocześnie, wykorzystując potencjał kanału mobilnego oraz niestandardowe rozwiązania wideo, szukamy nowych dróg dotarcia do Twojego konsumenta.


Optymalizacja

Gwarantujemy stały monitoring działań, aby osiągnąć najlepsze efekty kampanii przy możliwie najniższych nakładach finansowych. Optymalizacja dostępna jest w ramach jednej platformy, tak aby na bieżąco móc kontrolować skuteczność wszystkich prowadzonych działań i optymalizować kampanię.

Chętnie usłyszymy o Twoim najnowszym projekcie i pomożemy go zrealizować.


Odezwij się do nas!