Pewny wybór dla efektywnej monetyzacji

Multi Channel Network

Dla klienta Dla wydawcy

Our Services

Oferujemy szereg innowacyjnych i praktycznych rozwiązań dla wydawców i reklamodawców, umożliwiających skuteczną i bezpieczną monetyzację. Nasze działania opierają się na precyzyjnym doborze kanałów oraz adekwatnych metod komunikacji, z uwzględnieniem wszystkich kryteriów ustalonych dla kampanii. Zastosowane przez nas koncepcje realizowane są z nastawieniem na maksymalizację efektów, a dzięki monitorowaniu i optymalizacji pod kątem KPI, wydajność wdrożonych strategii kontrolowana jest na bieżąco. Stosujemy nieszablonowe metody działań nawet przy przedsięwzięciach o konwencjonalnych strukturach.

Bezpieczeństwo emisji


Skrupulatnie dobieramy witryny do emisji oraz stale je monitorujemy. Analizujemy pochodzenie ruchu internetowego celem eliminacji serwisów, które mogą budzić podejrzenia.

player_ongoing

Doradztwo


Pełen konsulting mediowy – wyznaczamy cele, analizujemy je oraz tworzymy od podstaw indywidualna ofertę na miarę potrzeb każdego klienta.

Rozwiązania


Nie boimy się nowego – sukcesywnie wprowadzamy nowości w obszarze narzędzi, konceptów oraz technologii.

Unikatowy player


Korzystamy z autorskiej technologii emisji reklamy wideo, którą stale i sukcesywnie udoskonalamy poszukującwciąż nowych możliwości rozwoju.

Who we are?

Multi Channel Network to sieć reklamowa specjalizująca się w obszarach wideo, display, mobile i sektorze performance marketingu. Istniejemy na rynku od 2014 roku, a nasz team tworzy grupa ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie reklamy digital. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej kampanii oraz szerokie spektrum innowacyjnych rozwiązań, które dobieramy, uwzględniając oczekiwania klienta. Pomagamy formułować realne cele i kierunek kampanii oraz skupiamy się na konkretnych działaniach użytkowników, aby skutecznie zintensyfikować pożądane efekty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – dążymy do realizacji wszystkich pomysłów, których możesz oczekiwać od cross-platformowej sieci reklamowej. A w razie zapotrzebowania jesteśmy gotowi na dużo więcej!

Nasi wydawcy:

dailymotion.com
demotywatory.pl
stylowi.pl
mistrzowie.org
kwejk.pl
pwn.pl
ekai.pl
rallypl.com
ppe.pl
koty.pl
aniaradzi.pl
dzidziusiowo.pl
webcamera.pl
futbol.pl
werenda.pl
rmf.fm
familie.pl
fajnyzwierzak.pl
joemonster.org
rodzice.pl
wideoportal.pl
novela.pl
film.org.pl
motohigh.pl

Chcemy Cię poznać!

We are for looking for solution Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie, przedstawimy dostępne możliwości (lub specjalnie dla Ciebie stworzymy nowe!) i dobierzemy satysfakcjonujące Cię metody działań.